impotent 07.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure järgmin. Olin kunagi narkomaan. Nüüd juba aastaid ei tarvita. See on muidugi kõik ilus ja tore aga nüüd on teine probleem. Nimelt kui loobusin narkotsist siis ütles arst, et üks tervise hädadest võib olla tulevikus impotentsus. Olen 30a ja on ära kadunud igasugune seksi isu ja ükski naine ei paku enam huvi ega eruta. Ei oma ega isegi võõras. Kas nüüd ongi see aeg kätte jõudnud nii noorelt. Tänu sellele olen tihti ärritunund ning kannatab ka minu pereelu, kuna naisele ma seda öelda ei taha.
Kas see ongi nüüd nii või saab veel midagi muuta?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kindlasti saab muuta. Tuleb teha korralikud uuringud. Selgitada välja nii veresoonte kui ka hormoonide seisund. Uuringuperioodil saab juba aidata vastavate tablettidega. Tulge vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Liigne onaneerimine ja erektsiooniprobleem

Tere,

Olen 27 aastane meesterahvas. Onaneerimisega alustasin juba vähemalt 12 aastaselt. Igatahes nii noorelt, et seemnepurset kindlasti ei tekkinud. Olen aastaid onaneerinud tihedusega päevas ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Selleks, et targemat vastust anda peaks teie kehakeemia ja ka üldist kehalist seisu eelnevalt analüüsima. Kogemuse alusel võin öelda, et kui õnnestub piiri pidada, siis probleemid taanduvad keskmiselt ...

Loe edasi

varajane seemnepurse

Tere! Olen mees. Vanust juba 49. Viimased kolm aastat on olnud mul noor partner (praegu 18). Probleemiks on see, et temaga(ja ainult temaga) läheb pauk liiga ruttu lahti. Vahel juba sisse lükates. Olen ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Näen siin tervet rida psühholoogilisi probleeme. Usun, et peaksite esmalt nõu pidama psühholoog-seksoloogiga (soovitan Meelis Sütti tel. 56 495 671). Pikk ja tugev erektsioon teie tõelisi muresid ei lahenda.
Loe edasi

aidake

Kuidas saab teada et inimene on impotent?!

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Soovitan teil pöörduda Noorte Nõustamise kabinetti Tartus või Tallinnas. Vaata ka nende kodulehte aadressil amor.ee, mis mõeldud just noorima eagrupi probleemide lahendamiseks.
Lühidalt - üksik ...

Loe edasi

Impotentsus

Kuidas aru saada, et oled impotent ja kas impotentsus on ravitav? Kui oled impotent, kas siis sperma on ka viljatu? Kuhu pöörduda selliste haiguste puhul Tartus?

...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Viljatus - probleemid laste saamisega.

Impotentsus - probleemid erektsiooni ja seksuaaleluga.

Mõlema haigusega tasub pöörduda meestearsti vastuvõtule.

Edu soovides
Loe edasiVaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: