Valulik 05.03.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.Mul on väga piinlik probleem.Nimelt on roojamine valulik.see algas umbes 8 kuud tagasi kui kasutasin roaccutane tablette.Nahk oli väga kuiv ja kõht kinni.Siis tuli pühkides natuke verd isegi.Nüüd enam ei tule, kuid siiski on roojamise ajal valus.Olen 18.Palun soovitage esialgu midagi sellist, et ei peaks arsti juurde minema.Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Nii pärasoole veenilaiendite kui ka põletiku vastu on olemas tõesti käsimüügi ravimid. Konktreetselt soovitan küsida aptekkri käest.
Arvestades haiguse pikaaegset kulgu soovitan teil soojalt külastada siiski esmalt perearsti, proktoloogi või kirurgi.
Edu soovides
Margus Punab