Oleg 27.02.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus, mida arsti vastuvõtule tulles esitada ei julgeks. Olen homoseksuaalne mees ja meeldib väga oma pärakut dildoga erutada. Kas see võib olla kahjulik? Kas üldse anaalne seks võib pärasoolele kuidagi halvasti mõjuda? Sulgurlihase nõrkus, veritsus vms? Kas uroloogide poolt tehtav eesnäärme massaazh päraku kaudu on midagi analoogilist? Ega see eesnäärmele kuidagi halvasti ei mõju või hoopis vastupidi? Kas see võib põhjustada ja suurendada ka hemorroide?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui meeldib, siis laske käia! Eesnäärmele halvasti ei mõju. Hemorroide ei põhjusta. Sulgurlihastega on homoseksuaalsetel meestel veidi enam probleeme. Täpsemat infot võite loodetavasti saada vastavatele teemadele pühendatud interneti vestlusringidest.
Arsti vastuvõtul ei tasu oma seksuaalset suundumust varjata, muidu võib abi poolikuks jääda.
Edu soovides
Margus Punab