Tera 14.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.Olen 31 aastane heas füüsilises vormis meesterahvas.Avastasin omal kubemes vasakulpool terakese, mis on pisem, kui hernes ja liigub veidi, on ka veidi valus. Kas see võib olla lümfisõlm või on põhjust muretseda.Kui tarvis arstile pöörduda, siis ega ometi perearstile? Ettetänades K.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Midagi tarka saaks vastata alles peale teie läbivaatust. Suure tõenäosusega pole tegemist tõsise probleemiga, kontrollima aga siiski peaks. Meestearstile saate pöörduda otse ilma perearsti suunamiskirjata.
Edu soovides
Margus Punab