Pisike küsimus. 13.01.05 / Meestearst

Külastaja küsib:

Reeglina peaks noormehel puberteedi eas tekkima nn märjad unenäod, mis näitavad, et on valmis lapsi saama. ( mingi 14-15 aastaselt) kui seda pole aga juba 17 aastaselt esinenud, siis on ju midagi viga? (Kas võib olla põhjus onaneerimises, et seda liiga tihti harrastanud ning selle pärast ei ole ka esinenud "märgasid unenägusid" )

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui kasutate eneserahustust regulaarselt, siis ei pea organism oma puhastumise pärast ise muret tundma. Ärge siiki eneserahuldmisega ka liialdage.
Edu
Margus Punab