munandi veenilaiendi 01.12.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,

Tean et minul on munadi veenilaiendi mis on viimasel ajal hakanud mulle rohkem muret tekitama.
Küsimus on mul lihtne.
Kuna ma ei ela hetkel Eestis siis kas oleks võimalik teie juurde panna kinni aja operatsiooni aja jõuluperioodile.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks olen ma lähema 3 kuu jooksul aktiivsest tööst väljas. Operatsioone saan jälle pakkuda alates järgmise aasta märtsist. Hetkel on ainus vastuvõtt esmapäeviti Tartus Maarjamõisa polikliinikus. Kui teile sobiks vastuvõtuks 20.12. või 3.01.2005, siis võite tasulise lisaaja saamiseks helistada
tel 7319-323.
Edu soovides
Margus Punab