peenise venitamine 24.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Ma lugesin annest, et peenisevenitusaparaati saab osta meestearstidelt ja internetist. Kas ka teie käest on seda võimalik osta? Kui ei kas saaksite öelda kus on võimalik seda netist tellida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aparaati saab tõesti osta ka minu käest. Sellisel juhul peaksite tulema vastuvõtule. Kui soovite vaid aparaati ja mitte nõustamist, siis ette regitreerida ei ole vaja. Tallinnas on enne kolmekuulist pausi viimane vastuvõtt HTI laboris reedel 3.12., Tartus jätkan vaid Maarjamõisa Polikliinikus.
Edu soovides
Margus Punab