küsimus 15.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Täna oli Teie vastuvõtul minu mees Sergei Kr. Tema jutust sain aru et viga on tema sperma liikuvuses. Tahaksin täpsustada tema diagnoos ja kuidas Te hinnate tema viljakust, kas on lootus last kunagi saada?

Ette tänades

T

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vabandan väga, kuid kolmandale isikule ei saa ma kahjuks uuringu tulemusi avaldada. Samuti ei pane ma patsiendi infot kunagi avalikult internetti välja. Viljatutel paaridel soovitan soojalt koos vastuvõtul käia.
Edu soovides
Margus Punab