kiiruuringute hind tähe erakliinikus 14.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

natuke probleemist.Oleme abikaasaga 1,5a üritanud last saada ,kuid see pole õnnestunud.Mina ise olen 25 a,abikaasa 32 aastane.Oleme tervislike eluviiside harrastajad,ei joo,ei suitseta.Suguelu on väga aktiivne,suhe turvaline ja terve.
Abikaasa käis uuringutel,temal kõik korras,nüüd siis oleks järg minu käes.Elame pärnus ning ette tuleks võtta üsna pikk sõit tartusse.
Kui palju võtavad aega lastetuse probleemi kiiruuringud mehele ning millise rahasumma see maksma läheb.
Ette tänades
Urmas

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lastetuse puhul tuleb tõesti uurida mõlemat osapoolt.
Kahjuks olen kohe minemas pikemale akadeemilisele puhkusele. Detsembrist kuni märtsini toimub minu vastuvõtt vaid esmaspäeviti Maarjamõisa polikliinikus. Registreerimine tel 7319-100. Enamasti saab ka siin kõik uuringud ühe päeva jooksul tehtud.
Edu soovides
Margus Punab