väike mure 12.11.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Probleem oleks siis järgmine.Parema munandi juures kaks mügariku (üks on suurem, teine suuremaga võrreldes päris väike).Mis need võiks olla?Kas muretsemiseks on põhjust?Ise olen 25 aastane.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilma läbivaatuseta siin tarka nõu anda ei saa. Soovitan kõik munandi piirkonna muutused siiki meestearstile ette näidada. Enam kui 80% juhtudel on tegemist healoomuliste anatoomiliste eripäradega. Osa haiguseid võivad siiski aja jookusul mehe tervist ohustada ja vahel on tegemist lausa kiiresti elu ohustava haigusega (pahaloomuline kasvaja).
Edu soovides
Margus Punab