Vereuuringu vastusest. 20.10.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.

Mina Endel P olen Teie juures mõned korrad käinud.Viimati kirjutasite mulle süstimiseks testosterooni,novembri alguseks sai viimasest süstist 40 päeva mööda ja käisin HTI laboris vereproovi andmas.Kas saaksin teada analüüsi tulemustest ja Teie kommentaari.Ise ei oska ma küll midagi arvata,ju on muutused väikesed või lausa olematud.Süstide ajal oli enesetunne küll tunduvalt parem.Aga see on vist ka loogiline.

Tervitades Endel P

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui ravi aitas, siis on ju väga hea. Kui õigesti mäletan, siis polnud te enam ka päris esimeses nooruses. Praegu võiksime uuesti kohtuda, vaatame hormoonitaseme muutused veelkord üle ja otsustame kuidas edasi minna. Kui hormoonitase on paranenud, siis saab jätkata leebema raviga. Kui muutuseid paremuse poole hormoonides ikka pole ja ravi ajal oli enesetunne parem tuleks määrata pikemaajalisem hormoonasendusravi.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

kõver vänt

Selline mure et mul on peenis natuke või isegi väga kõver ehk teistpidi väljendudes ta on veist kõrvale kaldu.Kas see võib tulla sellest ,et ma kasutan onaneerimisel võibolla natuke mittetraditsioonilisi ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kahjuks te oma mittetraditsioonilisi võtteid ei kirjelda, seega ei oska ka head nõu anda. Lisa vaadake paar kolm küsimust tagasi antud vastusest.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

spermaanalüüs

Tere!
Lugesin ühest Teie vastusest, et Tartus on võimalik ilma arsti juurde registreerumata spermaanalüüsi anda ja vastust telefoni teel küsida. Kas ka Tallinnas on kuskil selline võimalus?
Tänan!

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Võite pöörduda HTI laborisse. Tel. 6504394. Pöördumisel peaksite täpsustama kas huvitab uuring eesnäärme põletiku või viljakuse suhtes.
Edu
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: