Fordyce spots ja selle ravim. 11.10.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist,

Peenisel on fordyce pots lööve, olen selle netist leitud piltide abil kah kindlaks teinud ning leidsin ka ravimi sellele: "Condylox"

Neid pisikesi "asju" on juba tõesti nii palju tekkind, et segab juba!

Küsimus siis ongi, et kust ma sellist rohtu leiaks? Marsin apteeki ja küsin?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

(Õnneks) saab seda rohtu vaid arstitähega. Kontrollimatu kasutamisega valel näidustusel lõpeb eneseravi tavaliselt tõsise haavanduva eesnaha põletikuga.
Esmalt soovitaks oma kehaga ära leppida. Seksuaalelu alguse järel peaks need näsad muutuma vähem silmatorkavamaks. Kui ikka leppida ei suuda, siis soovitaksin vaid näsade elekterkõrvetamist. Kui neid näsasid ikka juurde tekib, siis peaks meestearstile näitama tulema - ehk on hoopis muu probleemiga tegu.
Edu soovides
Margus Punab