Seennakkus 04.09.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas mehe suguelundi seennakkus on ohtlik? Kas see võib põhjustada nt. viljatust või impotentsust?

Indrek

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Eesnaha seenpõletik viljatust ja impotentsust ei põhjusta.

Ravima peaks sellegipoolest, sest pikka aega kestnud ja ka sageli korduvad põletikud võivad põhjustada rasket, isegi operatiivset ravi vajavat eesaha kahjustust. Põletiku perioodil olete nakkusallikaks ka oma partneri(te)le.

Edu soovides

Margus Punab