Võimekus 25.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Lugesin ühest Teie vastusest, et" meeste võimekuse osas saab edukalt aidata. Tulge vastuvõtule."
Minu naine saab orgasmi enamasti koos minuga, vahel hästi harva isegi enne mind, kuid vahel (seda rohkem) ka üldse mitte. Tean, et asi on kestuses, oleme "väga tublid." Usun teda... Kuid tahaksin siiski abi, sest tean, et talle meeldiks ka teine, ning miks mitte ka kolmas kord... Muidugi, võin ju varsti ka uuesti proovida, kuid siis isu pole enam see. Kui sooviksin abi, kas saaksin? Kas mingit medikamentoosset oleks võimalik, olen mingeid harjutusi proovinud, neid ei viitsi enam teha. Tahaksin kauem kesta, ilma, et peaksin end kontrollima. Pean ütlema, et kestus ei ole eriti pikk.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Naise orgasm sõltub mehe võimekusest üsna vähe. Olulisem on keskkond, mille te oma partnerile loote.
Teie puhul soovitaksin rõhuda enam kvaliteedile mitte kvantiteedile. Esmalt tasuks oma partneriga arutada, kas ka tema soovib sama mida teie arvate.
Kui soovid ühtivad, siis saab teid ka aidata.
Edu soovides
Margus Punab