mures 14.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen eelnevaid küsimusi lugenud ja nendest järeldan et mul vist munandite juures veenilaiend. Varem tegi see valu aga seda umbes nädala. nüüd enam ei sega. kas peaksin siis vastuvõtule minema?

Kuigi olen alles 21a tegin andropausi testi ja selle tulemuskes oli 35.
Samas olen väga nõrga kehaehitusega.Söön meeletult aga midagi kehakaalus juurde ei tule. Kas mul võib olla mingi probleem meessuguhormoonidega?
Kas need kaks asja võivad olla omavahel soetud?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kõik ülaltoodud seosed on võimalikud. Soovitaksin vastuvõtule tulla. Asjalikku nõu saan anda vaid peale läbivaatust ja hormoonuuringuid. Mõnikord on varikotseele mõju hindamiseks soovitav ka sperma analüüs teha.
Edu soovides
Margus Punab