Valu ja pakitsus 09.09.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul algas kuskil maikuus selline jama et iga kord peale seemnepurset tekib munandite või eesnäärme piirkonda valu, mis paari päeva pärast taandub pakitsuseks. Nii kestis see umbes kuu. siis oli paar kuud suhtekiselt korras. ainult jalgrattaga sõites panin tähele et miski seal all segas ja vereringe taastamiseks pidin vahepeal kõndima. Septembris algas aga häda veel hullemini. (Ei saa välistada et võis olla ka väike külmetus). Ka istumine ja autoga sõitmine on ebamugav. Urinerimise ja seemnepurske ajal valu ei ole. Vere ja uriinianalüüs ei näidanud midagi. Ultraheliuuring ei näidanud ka minagi kahtlast, ainult veidi suuremat jääkuriini. Vanust on 46, juhuslikku partnerit pole olnud. mis see võiks olla ja mda edasi teha. Lugupidamisega Väino.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on tüüpilise kroonilise eesnäärme põletiku haiguskompleksiga. Soovitan vastuvõtule tulla. Optimaalse uuringuskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab