Milles võib olla asi? 30.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen 24-aastane. Mõned aastad tagasi muutus eesnaha alune punetaaks ja sügelevaks, misjärel see iseenesest kadus. Mõtlesin, et viga oli selles, et tol ajal ei olnud võimalik oma hügieeniga pisavalt tegeleda. Ei saanud olla suguhaigus kuna olin siis veel süütu. Hiljem aktiivset suguelu elades tekkis see uuesti ja siis jälle kadus. Nii mitu korda. Arsti vastuvõtul ei käinud.
Umbes kuu aega tagasi tekkis kuseava juures sügelus, mis käib hooti peal, ning kipitus urineerimisel. Umbes nädal aega hiljem hakkas aeg-ajalt erituma läbipaistvat limataolist vedelikku.
Ei ela Tallinnas ega Tartus kuid vastuvõtule tuleksin pigem Tallinna. Kui pikad on järjekorrad aja kinni panemise hetkest? Palju lähevad maksma visiit ja testid, kui need vajalikuks osutuvad?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Viimased kaebused viitavad tõenäolisele suguhaigusele. Vastuvõtuinfo saate registratuurist. PCR meetodil on ühe mikroobi analüüsi hind 200 EEK.
Kirjeldatud varasemad kaebused võivad oll seotud puudujääkidega hügieenis ja hiljem ka partneri sugutrakti mikrofloora muutustega.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Seksuaalelu probleemid

Olen 19 aastane mees ja mu seksuaalelu on väga vale. Tüdrukuga vahekorras olles ei saa ma orgasmi küll aga pärast seksi toimub iseeneselik seemnepurse, milles võib asi olla?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Soovitan külastada seksoloogi või meestearsti. Kolmerealise info alusel midagi tarka arvata ja nõu anda ei saa.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

Habe ei kasva

Küsimus järgmine,et olen 30a. mees,aga habe ei kasva. Milles võiks olla probleem.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Põhjuseks võib olla teie kehaline eripära, aga ka meesuguhormoonide madal tase. Kui asi ikka häirib, siis tasub vastuvõtule tulla. Ilma uuringuteta siin tarka nõu anda ei saa.
edu soovides
Margus ...

Loe edasi

potents

olen 21.a naisega olles ei lähe mul kõvaks. muidu on kõik korras, milles võib probleem olla.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tegemist ilmselt sageli esineva sekuaaldebüüdi murega. Samal teemal olen varem korduvalt vastanud - seega lugege vanemaid vastuseid.
Edu
Margus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi