vistrikud 27.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kubemekarvade sees oleksid nagu vistrikud (2-3 kuni ca 6-7), samas näevad välja teistsugused kui näol olnud on. Iga kord mäda sees nagu poleks. Punakat värvi. Kestnud on juba ma arvan 3 nädalat vähemalt. Ei sügele, aga imelik näeb välja. Vanus on 20. a. On see mingi teadatuntud asi või peab ravimiseks mingi retseptiga asi olema ja pean nii või naa vastuvõtule tulema?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tuleks ikkagi vastuvõtule tulla - kirjelduse järgi pole võimalik öelda millega tegu on.