eesnahka ja peenisepead ühendav nahariba 25.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!Probleem selles,et eesnahka ja peenisepead ühendav nahariba tundub olevat liiga lühike.Selle tagajärjel ei eemaldu eesnahk täielikult vaid ainult ühelt poolt,teiselt poolt hoiab nahariba eesnahka nagu kinni.Kas põhjus võib olla selles,et vanus on 16a või tuleks kohe arsti juurde pöörduda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Pimesi siin midagi soovitada ei saa. Soovitan vastuvõtule tulla. Vaata ka eelmist vastust.
Edu soovides
Margus Punab