põiepõletik 08.08.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure selline:munandid nagu valutavad väheke eriti siis kui istun.mingeid eritisi sugutust ei tule kuid aegajalt on urineerida natuke valulik.Kusjuures on tekkinud ka väike palavik 37,5.Kaks kuud tagasi käisin arsti juures tehti kõik proovid ka HIV ja suguhaiguste omad. Mitte midagi ei leitud.Vahepeal ei ole olnud ühtegi kaitsmatta vahekorda.Kahtlustati kuseteede põletikku ,tegin ravikuuri läbi ja umbes kuu aega oli kõik ok.
PS Kohaliku perearsti juurde minemisel ei ole mingit mõtet kuna peale sinise lehe andmise ja näpuvere võtmise ei oska ta midagi teha. Kahjuks

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist eesnäärme põletikuga. Soovitan tutvuda hulgaliste varasemate vastustega samal teemal ja ka portaali sektsiooniga Tasub teada /Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab