mure 09.07.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kas prednisolooni süstide tagajärjel (allergianähtude maha surumiseks, umbes poolteist nädalat) võib olla rikutud organismi hormonaalne tasakaal, st mees ei tunne seksi järele vajadust?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Lühiajaline prednisoloonravi mõõdukates doosides ei tohiks mehe seksuaalsust mõjutada.
Kui probleem püsib ,siis soovitage mehel meestearsti külastada. Seksuaalse huvi langusel on palju erinevaid põjuseid, millest enamik on edukalt korrigeeritavad.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

Peenise ebapiisav jäigastumine

Tere, mure erektsiooniga, eelmängu ajal suht ok kõik, aga mingi aja möödudes kaob erektsioon ja ei saa asjaga lõpuni minna, selline mure oli 4 aastat tagasi ka eelmis naisega, aga lõpuks oli kõik ok, nüüd ...

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ilmselt siis mured uue seksuaalpartneriga. tähtsaim kehaline ja psühholoogiline kohanemine.
Kui ise hakkama ei saa, siis saaremaal saate pöörduda dr. Sarjase poole.
Kui tilk on igal hommikul, ...

Loe edasi

väike peenis

tre mul sihuke mure et mul suht väike olen 18 ja vahepeal ei läe kõvaks ka

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kui mure olemas, siis külastage noorte nõustamise kabinetti.
MP

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: