Mis see olla võib? 05.07.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

kaks päeva tagasi tekkis munakotile, kahe munandi vahele, suur sinika taoline asi. Kusagilt valu ei tee, aga ikkagi otsustasin igaks juhuks konsulteerida, äkki on midagi tõsist?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Ilmselt siis ongi tegemist sinikaga. Kui osest traumat ei olnud, siis ehk oli põhjuseks mingi väikese veresoone lõhkemine. Kui tegu on ühekordse probleemiga, siis arsti poole pöörduma ei pea.
Edu soovides
Margus Punab