Poeg on liiga lühike oma ea kohta 18.08.01 / Meestearst

Külastaja küsib:

Poeg on sündinud 18.sept 1987 oli vaimus nagu tüdrukuks mõeldud kuid sündis poeg.Väiksena sai kätte kaaliumpermanganaadi pudeli ja võttis sisse. Arstiabi sai. Nüüd käib aga uhkesti korvpalli mängimas. Ehk ennast petmas. Kasvanud on aga ikka pole 160 täis. Lugesin seda eesti meeste kirjutatud raamatut eesti meestest. Seal seisis, et murdeeas tuleb anda kasvuhormooni. Nüüd siis vist. Kas Teie tegelete sellega?

Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Parimat nõu ja abi saate pöördudes Tartu Ülikooli Kliinikumi Endokrinoloogia haiglasse dr. Adojaani poole.

Ise ma selliste probleemidega otseselt ei tegele.

Edu soovides

Margus Punab