hiv test 01.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere. kas tähe kliinikus on võimalik teha ka hiv testi ja palju see maksab.kas ma pean tõesti ootama 3 kuud enne kui peiteaeg on möödas või saab ka varem teha. kui tõenäoline on et hiv lööb välja 1-2 kuu möödudes ja ka on ka mingisuguseid sümptomeid.aitähh

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tähe kliinikus saame teha kõik vajalikud uuringud. Erandkorras on võimalik teha ka HIV test, mis tuvastab viiruse olemasolu organismis juba kolmandal nädalal peale võimalikku nakatumist. Samas on see test tavaanalüüsist mitmeid kordi kallim. HIV nakkusel pole algfaasis mingeid ainuomased, ainult sellele haigusele iseloomulikke kaebuseid.
Edu soovides
Margus Punab