mis siis on kui ma pesematta kättega peenist katsu 01.06.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

kui ma pole näiteks nädal aega käsi pesnud ja käperdan oma peenist kas siis on võimalik mustade kättega mingit haigust saada kas suguhaigused evivad ni ka?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina soovitaksin ikka oma käsi vähe sagedamini pesta. Isegi peenis vajaks vähemalt kord päevas vee ja seebiga hooldamist. Mustadest kätest võib haiguse saada küll.
Edu
Margus Punab