suguti probleem 21.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen 32 aastane mees. Viimase poole aasta jooksul on kohati hommikuti sugutist tulnud kleepiat sülditaolist eritist. Kuskilt nagu ei valuta ega ole muudmoodi ebameeldivat tunnet. Milles võib olla probleem?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Esmalt tuleks karta on, et põete mõnda alaägedat suguhaigust. Võimalik on ka eesnäärme põletik. Kui sellist eritust on olnud vaid üksikuid kordi, siis võib tegemist olla ka täiesti normaalse suguti kaitsenäärmete "suurpuhastusega".
Edu soovides
Margus Punab