murelik naine 20.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

selline mure:meil pikemat aega mehega suguelu kuidagi vilets,nimelt mehel tuleb väga kiiresti ära.Ma ei jõua veel midagi tundmagi hakata kui mehel asi valmis.Kas selle vastu on mingisugust ravi?Tänan vastuse eest.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

On küll ravi olemas. Samal teemal olen juba väga palju vastanud. Lugege ka varasemaid vastuseid.
Edu
Margus Punab