mure poisslapse pärast 12.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Mul oleks selline mure ,et poiss on 5.aastane ja tal ei tule veel eesnahk täiesti üle peenise. Tal on üks koht veel kõvasti kinni ja tundub ,et tal on see asi üldse hetkel ka tundlik. Kui vanalt peab täiesti vabalt nahk üle käima?Ta saab sügisel 6.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mina olen eesnaha osas konservatiivne ja arvan, et üle peenise pea peaks see liikuma hiljemalt 9. eluaastaks. Kui punetust, sügelust ja muid põletikunähte ei ole, siis võib veel oodata. Samas võite lastekirurgidelt saada minu omadest erineva soovituse.
Edu soovides
Margus Punab