Analüüsi kohta... 08.05.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist!

Kas mehele on vöimalik teha sperma analüüsi Tähe või Elite kliinikus laboriarsti juures ilma meestearsti vastuvõttuta?Või ikkagi on vaja androloogi külastada?

Tänan!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Muidugi on võimalik. Samas - mida te teete üksi sperma analüüsi tulemusega? Sperma test on vaid üks osa mehe viljakuse või ka sugutrakti põletiku hindamiseks vajalikest uuringutest.
Optimaalse käsitluse leiate portaali sektsioonist Tasub teada/ Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab