meeste asi 29.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

olles vahekooras oma tüdrukuga, tekib tüdrukul kahe nädala pärast tupes kuivuse tunne ja pisut sügeleust ja kohati eritub ka ka kohupiimataolist eritist. Günekoloog tuvastas pärmiseene ning kirjutas vastava ravimi, kuid see on tal nüüd olnud korduvalt. Kas asi vöib olla minus, kas vöin pödeda mina midagi mis tekitab tüdruklul pärmiseent, kuigi mul mingeid kaebusi pole, mida teha millist ravimit kasutada?
teid ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Partneri korduvate põletike puhul peaks meest kindlasti uurima eesnäärme põletiku suhtes. Soovitan tulla vastuvõtule. Optimaalse käsitluse oma probleemile leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab