Valu kubemes 29.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Hommikul tekkis järsku ühel pool põit käega katsudes valulik koht. Mingeid mügarikke ehk lümfisõlme laadseid asju ei täheldanud. midagi sarnast on varem olnud ka kaenlaaukudega (kus lümfisõlmed pidavat vist olulist rolli mängima). Kas tegu võib olla ka külmetuse mingi ilminguga - eelmisel päeval võis see tõesti juhtuda? Kas lümfisõlmede paistetuse korral peaksid need olema käega hästi tunda?

Noormees 29.a.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui probleem senimaale püsib, siis võiksite esmalt pöörduda perearsti poole. Võimalik põhjus on tõesti ka külmetamisest tingitud kaitsesüsteemi ärritusseisund.
Edu soovides
Margus Punab