vajub ära... 28.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Minu poisil(21) on väike probleem, kuid arsti poole ta pöörduda ei taha või ei julge. Nimelt...vahest vajub ära. Alguses on ta erutunud ja peenis on lausa kivikõva. Siis lihtsalt..mõne aja pärast vajub ära. Lugesin selle kohta, et asi võib olla kondoomis, aga seda me ei kasuta, kuna võtan antibeebipille.
Ta ütles, et enne minuga kohtumist on sellist asja ka juhtund. Enamikel kordadel on asi korras, kuid vahest?!?
Tàhaks ikkagi teada, et milles asi on. Et kas me teeme midagi valesti või on ikkagi ainuke võimalus arstile minna. Ta nagu häbeneb minna, et kuidas ta ytleb:´" Ma ei saa hakkama?"
Lugesin kusagilt, et asi võib lla peas - et kui poiss liiga palju muretseb ja mõtleb sellese, et kas ta ikka suudab naist korralikult rahuldada ja muretseb selle pärast kas ta ikka peab piisavalt kaua vastu, et ta ise liiga kiiresti lõpuni ei jõuaks ja muud sellised asjad...
Igatahes loodan teile mingit vastust saada ja siis selle järgi vaadata , mida edasi peaks tegema.
Ette tänades, mureliku poisi tüdruk.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Näib, et olete probleemi põhjustega hästi kursis. Minule tundub, et kõige tõenäolisem on just see liigse püüdlikuse ja muretsemise probleem. Kehalist häda siin ei usu, seetõttu soovitaksin siiski seksoloogiga konsulteerida.
Edu soovides
Margus Punab