eesnahaga mingi jama 12.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mul on selline probleem, et eesnahk "ei tule üle"... Kuid vahekorra ajal ikka kuidagi läheb, aga siis on ebamugav ja isegi valus pisu, sest nahk ei anna niipalju venima. Samas on hiljem jälle probleem selle tagasi saamisega ja pärast on ka veidi aega valus. Võibolla sellest samast tingituna on mul peenisepea ääretult tundlik...

Siinkohal ei ole tegemist küll haigusega, kuid ebamugavust tekitab see sellegipoolest... Jään vastust ootama, aitäh!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui häirib elu, siis on ikka haigusega tegemist. Nimeks funktsionaalne fimoos e. eesnaha kitsenemine. Soovitan tulla vastuvõtule - vaatame üle ja olenevalt situatsioonist saab probleemi lahendada hormoonkreemideja venituse või väikese operatsiooniga.
Edu soovides
Margus Punab