veel munandi teema 02.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

sain teilt vastuse selle ühe munandi kohta:spermaga ei peaks probleemi olema sest meil on lapsed vastuvõtule tulekuga probleem RAHA. Palju see asi võib maksma minna kui pole sperma analüüsi vaja teha või on?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Rahaline pool nii vastuvõtu kui ka operatsiooni osas sõltub valitud kliinikust. Täpsema info saate registratuurinumbritelt.
Edu soovides
Margus Punab