Tume täpp suguelundil 31.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Vabandan eelmine küsimus ei olnud piisavalt põhjalik! Tegemist siis tumeda (must, tumelilla) täpida peenisel mis on alla 1cm läbimõõduga ja samal tasapinnal suguelundiga. Tekkis ta ca 24h tagasi ja teda pole tunda (ei sügele, ei valuta). Vahekorras olin viimati ca nädal aega tagasi. Väga muret tekitav!

Ette tänades!

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kui on mure, siis peab seda lahendama. Selleks on ikkagi üks kindel tee - arsti vastuvõtule tulla. Teie kirjelduse alusel võib arvata, et muutus on seotud veresoontega. Rohkem kahjuks kaude arvata ei saa.
Edu soovides
Margus Punab