munandivähk? 28.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,olen 15 aastane noormees ja hiljuti avastasin,et mul on munandikotis nagu sõlmed või mügarikud.Kas tegemist võib olla munandivähiga ja kaua võtab selle ravimine aega.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Usun, et tegemist on siiski munandikoti veenilaiendiga. See haigus on meie meestel suhteliselt sageli esinev. Kui muutuse ise leidsite, siis on tegemist ilmselt suhteliselt suure veenilaiendiga mille puhul tasuks kontrollida ega see teie tulevasele tervisele ohtu ei kujuta. Soovitan vastuvõtule tulla.
Edu soovides
Margus Punab