peenise kasvatamine 25.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere hr. doktor,

Olen juba ammu põhiliselt USA s olevatest interneti läbi levitavate peenise suurendamise programmidest. Neid on suur hulk seal igaüks püüdes tõestada, et nende programm on see õige ja teiste produkt on täielik jama.
See, kes müüb pille neelamiseks, väidab, et harjutused ei saa panna peenist kasvama, harjtuste reklaamija väidab, et ükski pill ei pane mehe suguelundit suurenema jne. Oleks huvitav teada, mida teie selle kohta ütlete. Kas on üldse keegi Eestis sellega piisavalt tegelenud, et mingeid tulemusi saada, või on see lihtlalt kiire raha tootmise viis, kus põhjendatakse, et sa ei saavutanud piisavat kasvu kuna ei teinud seda õieti või ei teinud seda piisavalt kaua. Millegi pärast arvan, et see programm on lihtsalt kopeeritud mõne juba olemasoleva programmi pealt ja mul on kahtlus, kas on keegi, kes tõeliselt on sellest abi saanud ja kas selle programmi juhid on ise sellest kasu saanud. Mis võivad olla negatiivsed pooled teie kui arsti seisukohalt, mis iganes kas siis harjutuste, pillide või pumpamise tulemusena? Või mida arvate operatsioonist, kas soovitate? Kas operatsiooni ainuke tulemus on see, et ihurasva seotakse peenise naha alla või on ka mingi pikkuse juurde saamise viis? KUidas?
Ma olen juba tükk aega huvi tundnud selle teema vastu ning siit sealt pisut infot kogunud, aga rahuldavaid vastuseid on raske saada, pealegi on internetis kerge midagi reklaamida ja hiljem vastutusest kõrvale hiilida.

Ma oleks väga tänulik, kui teil oleks mahti nendele küsimustele vatata. Olen kindel, et sarnaseid küsimusi on juba teilt küsitud ennem, aga seda enam on ehk teil vastused valmis.

Teie vastust ootama jäädes!

John

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Raske temaatika ja kahjuks ühte ja ainust tõde siin ei ole.
Kindlalt võin öelda, et pillidega midagi ei saavuta.
Treeningprogrammid on veidi paremad. Kindlasti saab treenida seemnepurske kontrolli. Peenise suurendamise võimalus on ka olemas, kuid see vajab väga pühendunud tööd ja tulemusi ei saavuta tõesti mitte kõik mehed.
Järgmiseks tasandiks on peenise venitussaparaadid - viimased uuringud naitavad, et mõnekuuse kasutamise juures on võimalik peenise pikenemine üsna mitme sentimeetri võrra ja minule üllatuseks on enamikel kasutajatest oluliselt suurenenud ka peenise jämedus.
Vaakumvenitust ma kasutada ei soovita, sest see kahjustab peenise sisekude.
Neljandaks tasandiks on operatiivne vahelesegamine, mis on kindlasti toimiv, samas aga tagasipöördumatu ja seotud võimalike tüsistustega.
Loodan portaali Tasub teada sektsioonis varsti püsti panna seda temaatikat käsitleva komplese infomaterjali.
Edu soovides
Margus Punab

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Meestearst

peenise pumbad

millised pumbad on kõige effektiivsemad ja kõige paremad?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ei soovita peenise pumpasid kasutada.
Erektsiooni parandamiseks on paremad ravimid.
Peenise suurus pump ei mõjuta.
Kui teil on selles vallas mingi mure, siis tulge ja arutage seda meestearstiga ...

Loe edasi

suur.ee

Kas selle programmiga on võimalik parandada peenise kõverust?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Peenise kõveruse korrektsiooniks saan soovitada kas vastavat operatsiooni või peenise venitusaparaati. Suur.ee siin suure tõenäosusega ei aita.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

tumedam laik

kas peenise pea peal võib esineda pigmendilaike?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Võib.
Edu
Margus Punab

Loe edasi

Suurus

Kas on tablette ja süste mille järel saab peenise mõõtu suurendada.Kui seda tasub, millisses vanuses?Või on hoopis need aparaadid tulusamad.Enda arvates on need mingi aferisti värk.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Tablettide ja süstidega siin tulemust ei saa. Võimalikud toimivad variandid peenise suurendamiseks on operatsioon ja peenise venitusaparaat. Viimase puhul on keskmine tulemus 2,5-3,5 cm pikkuses ja minu ...

Loe edasi

Kõver peenis.

Kui kaua võtab aega kõverdunud peenise korrigeerimine ilma opereerimiseta.Ette tänades.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Kasutatakse n.ö. peenise venitusaparaate. Enamikel juhtudel saavutatakse oluline peenise kõveruse vähenemine aparaadi igapäevasel kasutamisel 2-3 kuu jooksul.
Edu soovides
Margus Punab

Loe edasi

peenise tundlikkus

kas te oskate öelda, kuidas suurendada peenise tundlikkust?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Ei saa küsimusest aru!

Loe edasi

peenise suurus

kas suur.ee-s kirjutatud/reklaamitud programm ka päriselt toimib, või on tegemist "Teleturu" taolise illusiooniga.

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Iga kehaosa, millele pööratakse tavalisest enam tähelepanu saab arendada. Sama kehtib ka peenise suhtes. Kindlasti saavutate nende poolt soovitatavate harjutustega peenise üle suurema kontrolli. Verevarustust ...

Loe edasi

Peenise pikendamise masin?

Tere,
küsimus oleks selline ,et kas teie juurde saaks tulla vastuvõtule küsimustega peenise pikendamise masina (näit selle ostmise ) kohta?

Margus Punab

Vastas dr Margus Punab

Vastuvõtule võib tulla kõigi meete tervisega seonduvate muredega.
Tegelen ka peenise mehhaanilise venitamise aparaatidega.
Edu soovides
Mragus Punab

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Küsi foorumist

Küsi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: