vastuvõtud Saaremaal 25.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Olen kuulnud, et varematel aastatel on androloog käinud ka Kuresaares vastu võtmas. Kas ja millal on plaanis jälle tulla? Kas on võimalik ka enne Saaremal mingeid analüüse teha, mida peaks kaasa võtma? Täpsustaksin, et meil abikaasaga on ilmnenud viljatusprobleemid, mille suhtes tahaksin end uurida lasta.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Saaremaal käimine on jäänud pea kümmne aasta taha. Saaremaal kahjuks vastavaid uuringuid hääl tasemel seni veel ei tehta. Kõige optimaalsem on tulla Tartussse Tähe kliinikusse, kus saab kõik uuringud teha ühe päeva jooksul. Optimaalse uuringuskeemiga saate tutvuda portaali sektsioonis Tasub teda / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab