viljatera suurused kühmukesed munanditel 16.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Aasta tagasi avastasin mingid väikesed kühmukesed munandite välis pinnal.Kas võib tegemist olla mingi kasvajaga???????

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vaevalt et kasvaja. Ilmselt on siiski tegemist loomuliku peenise ja munandikoti naha iseärasusega. Kui te asjaga rahul pole võib ju igaks juhuks ka meestearstile ette näidata.
Edu soovides
Margus Punab