yks mure 15.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere dr. Punab!
Pöördun Teie poole yhe kysimusega, mille osas oskate ehk nöu anda. Nimelt on mu mehel (30a) lapsepölves yks munand amputeeritud seoses mingi ägeda haigusega. Nyyd tunneb mees end kohati ebamugavalt "puude" töttu, kuigi mind see oluliselt ei häiri. Kas on vöimalik panna proteesi ja kui, siis kas kuulub see haigekassa poolt tasustavate operatsioonide hulka?
tänades
sirts

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegelen tõesti ka munandi proteeside paigaldamisega. Kuna tegemist on nö. elukvaliteedi operatsiooniga, siis haigekassa siin kõiki kulusid ei kanna.
Edu soovides
Margus Punab