Millal siis mul? 10.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, mul on selline ebameeldivust tekitav küsimus, millega ma ema poole pöörduda ei julge, kasuisast rääkimata. Nimelt tahaksin teada, millal mul ükskord ometi peenis kasvama hakkab? Olen juba 15 aastane, aga mu suguelund näeb väja nagu 10 aastase oma.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Enamikel 15. aastasel noormehel on peenis tõesti juba suurenema hakanud. Siiski võib olla ka tegu loomuliku veidi hilisema arenguga. Soovitaksin teil pöörduda konsultatsiooniks noorte nõustamiskeskuse poiste nõustaja poole (vaata www.amor.ee) , kes vajadusel suunab teid edasi spetsialistile.
Edu soovides
Margus Punab