mida peaks teada. 10.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist Dr. Margus Punab.

Proovin saada aja teie vastuvõtule.
Kuid ennem sooviksid teada, et mida peaksin tegema et seksuaalsel teel leviva infektsiooni analüüs oleksvõimalikult täpne?
Olen kuulnud, et enne analüüside andmist ei ole soovitav end sealt pesta?
Kas see vastab tõele? Kui vastab siis kas see aeg on tund, kaks, ööpäev?
Ja mida veel võiks silmas pidada?

Ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Soovitud info on kirjas portaali sektsioonis Tasub teada / Kiiruuringud meestele. Enne suguhaiguste teste ei tohiks vähemalt 2 tundi enne visiiti kusel käia.
Edu soovides
Margus Punab