Ebameeldivused pärast suguühet 09.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Oleme elukaaslasega üksteisel kindlad partnerid. Vahekorras oleme ilma kummita, va ohtlikutel aegadel. Kuid alatihti on pärast vahekorda ilma kummita meil mõlemal ebameeldivused. Minul kui naisterahval tursuvad häbememokad ülesse, vahel tuleb mõned päevad soori taolist eritist, väheke on valulik tunne. Meesterahval muutub sugutipea hellaks ning väikesed täpis tekivad sellele ja selle ääre alla. Üldjuhul kõik need tunnused mööduvad iseenesest alla nädala, vahel oleme klotrimazol kreemiga endid määrinud.
Milles võib asi olla? Kas meie "keskkonnad" võivad omavahel mitte sobida? Kuhu abi saamiseks pöörduda?

Ette tänades, Triin

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõemäosusega on tegemist perekonnas, eelkõige siiski mehel, püsiva sugutrakti põletikuga. Kindlasti peaksite mõlemad arsti poole põõrduma. Naispool siis günekoloogile, mees meestearstile. Mehe puhul peaks tegema sperma analüüsi põletiku suhtes. Vajadusel ka ureaplsama ja klamüüdia uuringud. Usun, et suudame teid aidata. Optimaalse uuringuskeemi probleemi käsitlemiseks leiate portaali sektsioonis Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab