teinekordne peenise kida rebend, 08.03.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere Margus Punab,

insident juhtus nüüd siis teist korda, kuid mitte nii valuliselt ning vererikkalt.
pidasime 2nädalat vahet ning peale seda ilma preservatiivi vahekorras olles ei juhtunud midagi. aga nüüd siis nädalavahetusel see äpardus aset leidis.

Tuli verd ja oli natuke tundlik, kuid mitte nii nagu esimesel korral.
erekteerunud peeniselt nahk taha tõmmates on veel valus.

kas on tingimata vaja vastuvõtule tulla? =)
kui jah siis kas siis haigekassakaart kaasa ja ülevaatusele?

aegadest pole aimugi, kas ajad on kiired ja kui pikk ooteaeg teil on?

aitäh ja edu soovides,

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Arsti juurde tulek on ikka patsiendi poolne otsus. Soovitud info saate kliinikute registreerimisnumbritel.
Edu
Margus Punab