minu peenis 26.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

probleem seles et mu peenis haiseb imelikult
pesen 2-3 korda vädalas kas see võib olla üleliigsest mastrubeerimisest(1 kord päevas) loodan et vastate

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vähe pesete. Peaks pesema vähemalt kord päevas. Masturbeerimine ei mõjuta. Kui hügieeni muutmise järel hais ikka püsib, siis peaksite vastuvõtule tulema. Eesnaha põletiku optimaalse käsitlusskeemi leiate portaali sektsioonist Tasub teada / Kiiruuringud meestele.
Edu soovides
Margus Punab