punased laigud 25.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere! Selline probleem - umbes kuu aega tagasi tekkisid munandite kõrvale, kintsude sisekülgedele punased laigud. Ühe laigu läbimõõt u 6 cm ja teise u 3 cm, ning need sügelevad. Kohati on punetus nagu tugevam. Millega võib olla tegemist? Ette tänades

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Suure tõenäosusega on tegemist seenest tingitud nahakahjustusega. Kuna vajaliku ravimeid saab vaid retseptiga peaksite minema perearsti või meestearsti vastuvõtule.
Edu soovides
Margus Punab