külmetus ja valu sugutis peale orgasme 23.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Olen 29.a. ja minu probleem on kestnud periooditi üle 7 aasta.
Peale masturbeerimist ja ka vahekorda kui seemnepurse ja ka järeljooksud ehk siis järgnevad 3 - 5 orgasmid on toimunud. Tekib sugutis alates pärakust kuni suguti otsani külmetuse tunne, samuti munandid tõmbuvad kokku. Tekib tahtmine urineerida ja kui seda on tehtud siis pärast seda on pidamatuse tunne ja järgnevad urineerimised on väga valusad, nagu noaga lõikaks või siis sarnane tunne nagu proovide võtmisel (kui ora sugutisse aetakse).
Probleemist saan üle umbes 10 - 15 minutiga kui üritan selle piirkonna lihaseid pingega soojaks ajada ja ka vastavad harjutused. Aga kuna see probleem on väga tülikas ja valuline, kannatan nii et higi jookseb, siis tahaks sellele mingi lahenduse leida.

4 aastat tagasi käisin ka uroloogi juures ja midagi ei avastatud. Möödunud aasta suvel käisin suguhaiguste kontrollis ja peale ureoplasma midagi muud ei avastatud. Kuigi proove võeti sugutist üle 6 korra. Need proovid tegid minu olukorra veelgi hullemaks, oli nädalaid võimatu ilma suurte valudeta urineerida. Mingi aja möödudes ärritus kadus. Sain ka ravi ureoplasmoosile.
Olen püüdnud saada olemasoleva perearsti soovituskirjaga numbrit Pelgulinna Haigla meestearstile kuid see pole poole aasta jooksul ei ole õnnestunud.

Lisaks, ma ei tea kas see on normaalne aga mul peale korduvaid orgasme tuleb veel aegajalt vahel isegi 2 tunni jooksul sugutist vedelikku, mis erineb spermast selle poolest et meenutab smegmat.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline probleemidepundar. Soovitan siiski meestearsti külastada.
Kui te ei saa vastuvõtule registreerimisega hakkama, siis pole probleemi lahendamise soov ilmselt piisavalt tugev?
Edu
Margus Punab