selline mure on et.... 23.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

olen 18 aastane noormees ja mul on selline tunne et mul on midagi viga sest seksuual vahekorra alguses on ejakulatsioon korras aga paari minutiga vajub ära või siis toimub see nn liiga kiire ejakulatsioon. Saab sellist asja ravida või on midagi lihtsalt väga valesti ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Abi võib saada seksoloogilt või meestearstilt. Vaadake varasemaid vastuseid.
Edu
Margus Punab