probleemid seemnepurskega. 21.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tervist !

mure on selline et mul on enneaegne seemnepurse. olen 20a. vana ning olen leidnud esimese partneri kellega seksuaalsuhe on. varem tegelesin aktiivselt eneserahuldamisega ( on see normaalne tegevus ? ). kord suutis partner mind käega küllalt kaua rahuldata- olin isegi üllatunud.. kuid kui asi kaugemale läheb (lükkan peenise tuppe) muutuvad asjad (võibolla on tegemist liigse erutumisega vms ). endal on jube paha tunne sees peale ebaõnnestumist. kas seda on üldse võimalik ravida ja kuidas.. olexin väga tänulik kui saaxsin sellest probleemist jagu.. sooviksin vastuvõtule tulla.. sest tahaxin oma mure lahendada.
ette tänades.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Tegemist on tüüpilise seksuaaldebüüdi problemaatikaga. Kui probleemid paari nädalaga ei taandu, siis soovitan külastada noorte nõustamiskabinetti või meestearsti. Eneserahuldus on normaalne tegevus kui sellega ei liialdata.
Edu soovides
Margus Punab