protees 13.02.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere

Mõni aeg tagasi avastati mul munandi vähk.Nüüdseks on vähk kõrvaldatud koos ühe munandiga.Mure seisnebki selles,et sooviksin lasta endale proteesi paigaldada,kuid kahjuks ei tea selle proteesi maksumusest ja operatsiooni raskusest midagi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Operatsioon ei ole raske. Saab teha ka kohaliku tuimestuse all. Operatsioon koos proteesiga maksab meie kliinikus 9000 EEK.
Edu soovides
Margus Punab